Čas na serveru 06:12:36

Nora Musatová
Námluvy

Id: 129601

Námluvy

  •  / Námluvy / Nora Musatová
  •  / Námluvy / Nora Musatová
  •  / Námluvy / Nora Musatová

tempera/papír, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2888x

Vyvolávací cena:

4 100