Čas na serveru 16:31:50

Nora Musatová
Pražské jaro II.

Id: 50801

Pražské jaro II.

  •  / Pražské jaro II. / Nora Musatová

olej/sklo, rozměr 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2093x

Vyvolávací cena:

3 401