Čas na serveru 18:58:50

Nora Musatová
Setkání nad Prahou

Id: 481801

Setkání nad Prahou

  •  / Setkání nad Prahou / Nora Musatová

olej/sklo, rozměr 16,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 362x

Vyvolávací cena:

4 209