Čas na serveru 14:04:01

O. Melichar
Modrý důl

Id: 24806

Modrý důl

  •  / Modrý důl / O. Melichar
  •  / Modrý důl / O. Melichar
  •  / Modrý důl / O. Melichar

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:
700

900