Čas na serveru 22:17:55

Sblížení

Id: 94101

Sblížení

  •  / Sblížení / Olbram Zoubek
  •  / Sblížení / Olbram Zoubek
  •  / Sblížení / Olbram Zoubek
  •  / Sblížení / Olbram Zoubek

reliéf/papír, rozměr ve výřezu 43 x 40 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 8024x

Vyvolávací cena:

24 500

Příhozy: 70