Čas na serveru 04:19:36

Adam, Eva a Had

Id: 210101

Adam, Eva a Had

  •  / Adam, Eva a Had / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,3 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 523x

Vyvolávací cena:

14 000