Čas na serveru 01:39:05

Anděl

Id: 455103

Anděl

  •  / Anděl / Olbram Zoubek
  •  / Anděl / Olbram Zoubek
  •  / Anděl / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 16,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 557x

Vyvolávací cena:

18 000