Čas na serveru 01:13:40

O. anděl - hlava

Id: 141904

O. anděl - hlava

  •  / O. anděl - hlava  / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1996, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2081x

Vyvolávací cena:

9 500