Čas na serveru 18:21:01

Anděl ze zvěstování

Id: 300304

Anděl ze zvěstování

  •  / Anděl ze zvěstování / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 20,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2043x

Vyvolávací cena:

23 000