Čas na serveru 20:13:53

Anděl ze zvěstování

Id: 99213

Anděl ze zvěstování

    papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

    zobrazeno: 2403x

    Vyvolávací cena:

    16 400