Čas na serveru 19:47:47

Anděl ze zvěstování

Id: 141903

Anděl ze zvěstování

  •  / Anděl ze zvěstování / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, rok vzniku 1995, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1194x

Vyvolávací cena: