Čas na serveru 10:59:21

Andělíček 2

Id: 214907

Andělíček 2

  •  / Andělíček 2 / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1697x

Vyvolávací cena:

15 500