Čas na serveru 10:33:09

Andělíček I.

Id: 99212

Andělíček I.

    papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

    zobrazeno: 1765x

    Vyvolávací cena:

    12 150

    Příhozy: 50