Čas na serveru 00:35:29

Andělíček I.

Id: 118003

Andělíček I.

  •  / Andělíček I. / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 42 x 24,7 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 12022x

Vyvolávací cena:

10 000