Čas na serveru 18:10:57

Andělíček I.

Id: 118003

Andělíček I.

  •  / Andělíček I. / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 42 x 24,7 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 11536x

Vyvolávací cena:

10 000