Čas na serveru 00:46:34

Andělíček II.

Id: 151703

Andělíček II.

  •  / Andělíček II. / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2008, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1798x

Vyvolávací cena:

10 500