Čas na serveru 23:18:16

Archanděl Michael (pro vnuka Bohuslava Reynka)

Id: 224202

  •  / Archanděl Michael (pro vnuka Bohuslava Reynka) / Olbram Zoubek

částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 35 cm, značeno, rok vzniku 1973, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu autorova díla uvedeno pod č. 322

zobrazeno: 2274x

Vyvolávací cena:
6 000

97 000

Účastníci: 20

Příhozy: 78