Čas na serveru 11:39:56

Astrologie

Id: 186806

Astrologie

  •  / Astrologie / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 44,7 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1505x

Vyvolávací cena:

12 500