Čas na serveru 14:53:02

Astrologie

Id: 223702

Astrologie

  •  / Astrologie / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 39,5 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2222x

Vyvolávací cena:

20 100