Čas na serveru 20:49:19

Astrologie

Id: 253205

Astrologie

  •  / Astrologie / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1997, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1934x

Vyvolávací cena:
2 800

14 500