Čas na serveru 03:01:12

Astrologie

Id: 301401

Astrologie

  •  / Astrologie / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 39 x 39 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 5161x

Vyvolávací cena:

19 100