Čas na serveru 10:53:16

Astrologie

Id: 301401

Astrologie

  •  / Astrologie / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 39 x 39 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 601x

Vyvolávací cena:

17 600

2021,04-1,26,19,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu