Čas na serveru 10:32:46

Astrologie

Id: 364903

Astrologie

  •  / Astrologie / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1179x

Vyvolávací cena:

14 500

2022,07-1,18,19,58,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 19