Čas na serveru 16:49:36

Astrologie

Id: 364903

Astrologie

  •  / Astrologie / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2311x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 21