Čas na serveru 00:08:12

Astronomie

Id: 517402

Astronomie

  •  / Astronomie / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 37 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 237x

Vyvolávací cena:

6 000

2024,09-1,09,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu