Čas na serveru 17:16:28

Astronomie

Id: 105702

Astronomie

  •  / Astronomie / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1289x

Vyvolávací cena:

8 000