Čas na serveru 13:50:30

Bez názvu

Id: 120902

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Olbram Zoubek
  •  / Bez názvu / Olbram Zoubek
  •  / Bez názvu / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 16,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 12252x

Vyvolávací cena:

4 600