Čas na serveru 21:47:44

Bezová duše

Id: 99219

Bezová duše

    papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

    zobrazeno: 2101x

    Vyvolávací cena:

    16 500

    Příhozy: 48