Čas na serveru 21:09:57

Bezová duše skloněná

Id: 141906

Bezová duše skloněná

  •  / Bezová duše skloněná / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1995, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 818x

Vyvolávací cena:

4 700