Čas na serveru 12:26:48

Bezová duše skloněná

Id: 346204

Bezová duše skloněná

  •  / Bezová duše skloněná / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 11714x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 54