Čas na serveru 14:50:29

Celý rok

Id: 272202

Celý rok

  •  / Celý rok / Olbram Zoubek
  •  / Celý rok / Olbram Zoubek
  •  / Celý rok / Olbram Zoubek
  •  / Celý rok / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 42,5 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 842x

Vyvolávací cena:

22 000