Čas na serveru 14:34:18

Celý rok

Id: 129509

Celý rok

  •  / Celý rok / Olbram Zoubek
  •  / Celý rok / Olbram Zoubek
  •  / Celý rok / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 787x

Vyvolávací cena:

13 000