Čas na serveru 21:37:02

Čtvero ročních obdboí

Id: 182302

Čtvero ročních obdboí

  •  / Čtvero ročních obdboí / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost celého listu 61 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 88/99, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2989x

Vyvolávací cena:

20 000

Příhozy: 57