Čas na serveru 17:49:32

Děkuji

Id: 128403

Děkuji

  •  / Děkuji / Olbram Zoubek
  •  / Děkuji / Olbram Zoubek
  •  / Děkuji / Olbram Zoubek
  •  / Děkuji / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 972x

Vyvolávací cena:

12 200