Čas na serveru 11:18:14

Dívka s draperií

Id: 120903

Dívka s draperií

  •  / Dívka s draperií / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole PF 2016, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 11780x

Vyvolávací cena:

9 000