Čas na serveru 12:20:11

Dívka s hadem

Id: 223703

Dívka s hadem

  •  / Dívka s hadem / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37,5 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2007, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 3613x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 60