Čas na serveru 01:27:11

Dívka s hadem

Id: 483801

Dívka s hadem

  •  / Dívka s hadem / Olbram Zoubek

dusaný zlacený cement, rozměr cca 61 x 40 cm, značeno na zadní straně, ve vrchní části plastiky prasklina, přiložena kopie Certifikátu autorství díla (vznik díla 2008)

zobrazeno: 6122x

Vyvolávací cena:
25 000

301 000

Účastníci: 23

Příhozy: 90