Čas na serveru 10:53:27

Dobré jitro

Id: 433101

Dobré jitro

  •  / Dobré jitro / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, chráněno galerijním sklem, rámováno, rok vzniku 2000, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 852x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 51