Čas na serveru 15:10:23

Dvojčata

Id: 290805

Dvojčata

  •  / Dvojčata / Olbram Zoubek
  •  / Dvojčata / Olbram Zoubek
  •  / Dvojčata / Olbram Zoubek
  •  / Dvojčata / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2016, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1553x

Vyvolávací cena:

16 500