Čas na serveru 01:09:04

Eva a had

Id: 258401

Eva a had

  •  / Eva a had / Olbram Zoubek
  •  / Eva a had / Olbram Zoubek
  •  / Eva a had / Olbram Zoubek

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo písemné potvrzení pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

zobrazeno: 4060x

Vyvolávací cena:

39 000

2020,07-1,20,21,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu