Čas na serveru 17:07:21

Eva a had

Id: 258401

Eva a had

  •  / Eva a had / Olbram Zoubek
  •  / Eva a had / Olbram Zoubek
  •  / Eva a had / Olbram Zoubek

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo písemné potvrzení pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

zobrazeno: 9321x

Vyvolávací cena:

145 000

Účastníci: 29

Příhozy: 101