Čas na serveru 14:17:10

Eva a had z ráje

Id: 288406

Eva a had z ráje

  •  / Eva a had z ráje / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2002, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2518x

Vyvolávací cena:

17 000