Čas na serveru 18:45:40

Nahoru, dolu

Id: 151702

Nahoru, dolu

  •  / Nahoru, dolu / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 43,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2001, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1677x

Vyvolávací cena:

17 500