Čas na serveru 18:21:03

Eva povstávající

Id: 237204

Eva povstávající

  •  / Eva povstávající / Olbram Zoubek

reliéf/zlato/papír, rozměr ve výřezu 37 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1981, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2975x

Vyvolávací cena:

14 000