Čas na serveru 18:05:37

Eva (prsa)

Id: 176202

Eva (prsa)

  •  / Eva (prsa) / Olbram Zoubek

reliéf cín/zlato, rozměr cca 16 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, lokálně poškozen povrch přední i zadní části, rok vzniku 1984, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 4291x

Vyvolávací cena:

40 000

Účastníci: 20

Příhozy: 53