Čas na serveru 17:35:30

Astrologie

Id: 159107

Astrologie

  •  / Astrologie / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 774x

Vyvolávací cena:

10 000