Čas na serveru 11:15:17

Ifigenie

Id: 210102

Ifigenie

  •  / Ifigenie / Olbram Zoubek
  •  / Ifigenie / Olbram Zoubek
  •  / Ifigenie / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1985, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 477x

Vyvolávací cena:

15 000