Čas na serveru 04:02:08

Evo!

Id: 416205

Evo!

  •  / Evo! / Olbram Zoubek
  •  / Evo! / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 29 x 17 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (1992)

zobrazeno: 1542x

Vyvolávací cena:

14 000