Čas na serveru 18:08:27

Evo!

Id: 130802

Evo!

  •  / Evo! / Olbram Zoubek
  •  / Evo! / Olbram Zoubek
  •  / Evo! / Olbram Zoubek
  •  / Evo! / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno v kazetě s muzeálním sklem, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1588x

Vyvolávací cena:

13 500