Čas na serveru 20:37:15

Figura

Id: 11801

Figura

  •  / Figura / Olbram Zoubek
  •  / Figura / Olbram Zoubek

cín, výška 19 cm, velmi raná práce, signováno monogramem OZ na podstavci, datováno 62, původní stav

zobrazeno: 5159x

Vyvolávací cena:

18 501

Příhozy: 54