Čas na serveru 05:11:21

Halas, Hořká (levá)

Id: 226702

Halas, Hořká (levá)

  •  / Halas, Hořká (levá) / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 2010, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 755x

Vyvolávací cena:

14 000