Čas na serveru 14:27:37

Herečka

Id: 291301

Herečka

  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 36,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 5643x

Vyvolávací cena:

23 000

Účastníci: 20

Příhozy: 55