Čas na serveru 13:10:25

Herečka

Id: 386407

Herečka

  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 6480x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 50