Čas na serveru 18:37:45

Herečka

Id: 396107

Herečka

  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)

zobrazeno: 815x

Vyvolávací cena:

33 003